10_kerken_banner

Aan het einde van dit jaar wil het pastoraal team alle vrijwilligers via deze weg van harte bedanken voor hun inzet in onze parochie. Zonder al die mensen die de Pelgrim rondbrengen, kerken schoonmaken, contacten onderhouden met andere geloofsgemeenschappen in Enschede, uitvaarten verzorgen, zich inzetten voor communicanten en vormelingen, koffie schenken en noem maar op, zou onze parochie niet kunnen bestaan.
Dank zij jullie zijn er in Enschede verschillende plekken, waar mensen vrijmoedig hun geloof kunnen beleven en elkaar kunnen ontmoeten. Dat is van grote waarde en doet veel mensen goed! Het pastoraal team wenst jullie allemaal goede feestdagen toe en een zalig nieuwjaar!

Namens het pastoraal team,
pastoraal werker Frank de Heus
kerstkransje

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Aanmelden nieuwsbrief en parochieblad Pelgrim

Ga naar boven