Weet u dat Enschede op 1 april 1945 van de Duitse overheersing bevrijd is. Om die reden geven wij, de Christelijke muziekvereniging ‘Soli Deo Gloria’, op zaterdag 4 april 2020 een vrijheidsconcert. Wij nodigen iedereen uit voor dit concert, we beginnen om 19.30 uur en we houden het concert in Prismare het kloppend hart van Roombeek, Roomweg 167 in Enschede. De toegang is gratis.

Het is voor onze vereniging een bijzonder concert, omdat ook onze vereniging in de oorlog ondergronds is gegaan en in die periode geen concerten heeft gegeven, ook het 50-jarig jubileum in 1943 is niet gevierd.

Het concert is een muzikale reis met als thema oorlog en vrijheid. Medewerking wordt verleend door  een violist en door basisschool De Fontein groep 5/6 onder leiding van Nicole van  Somnium Music. Het wordt een prachtig concert, waarin de vereniging, onder leiding van Raymond Waanders, laat zien dat ze ook de oorlogsperiode goed doorstaan heeft.

Voor meer informatie zie www.solideogloria-enschede.nl

cross